Vipdükkan

Vipdükkan

mağazasından aktif bir kupon kampanyası bulunmamaktadır. Sayfamızı sık sık ziyaret ederek veya Facebook ve Twitterdan takip ederek bu ve birçok farklı mağazanın kupon kodu ve kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Diğer teklifleri görmek

Vipdükkan

Vipdükkan mağazasından markalı ürünlere indirimler

Marka ürünlerde bu fiyatlar alışveriş severlerin kulağına “al beni!” diye fısıldıyor

İnsanları dünyanın en ünlü alışveriş şehirleri olan Milano’ya, Paris’e, Londra’ya, Singapur’a, Şikago’ya, Dubai’ye, New York’a, Madrid’e, Bangkok’a, Barselona’ya götüren o büyülü hissiyatın ve arzunun altında özel bir alışveriş heyecanıyla özel koleksiyonların ürünlerini alabilecek olma yatmaktadır.

Öyle ki bu özel alışveriş ayrıcalığı marka değeri ile birleşir ve bireye de özel olduğunu hissettirir. İşte Vipdükkan online alışverişlerde benzer hislere sahip olmak isteyenlere yönelik özel kampanyaları ünlü markalardan geniş ürün yelpazesi ile sunmaktadır. %90, %85, %80, %75, %70, %65, %60, %55, %45, %40, %30 gibi farklı indirim seçeneklerini Tommy Hilfiger, Dexter, Rayban, Garage Sale, Milano Bags, Candy Dress, Frisbee gibi markaların ürünlerini Vipdükkan online mağazasında inceleyebilir ve beğendiklerinizi alabilirsiniz. Vipdükkan indirim kuponları ve Vipdükkan kupon kodu seçenekleri bu kampanyalara ekstra indirimler sağlamayı hedeflemekte ve sizlere uygun fiyatlı, hesaplı alışverişi sunmaktır.

Çünkü bize göre insanın kendine yakışanı giymesi, kendini istediği gibi ifade etmesi için ne çok fazla zamana ne çok fazla paraya ihtiyacı olmalıdır. Sadece online internet mağazası Vipdükkanı ziyaret edebilecek ve alışverişi tamamlayacak kadar zamanı olması yeterli olacaktır. “Dükkan sizin” sloganıyla sundukları ürünlerin müşteriyle olan yakınlığını çekinmeden ifade eden online mağazanın kampanyalarını süreleri bitmeden yakalamak Vipdükkan fırsat kovalayıcılarının işidir. Bu fırsat kovalayıcıları siteye üye olup, en son kampanyaları hakkında e-bülten aracılığı ile bilgi alırlar. Böylece en özel alışveriş fırsatlarını ilk yakalayanlardan olurlar.

Şimdi kaliteli ve orjinal ürünleri sizlerin beğenisine sunan bu özel alışveriş sitesinin fırsatlarını ilk yakalayanlarından biri olmak için siteye üye olmanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca her üye 20 TL ‘lik alışveriş çeki ile de ödüllendirilir.

Vipdükkan hakkkında

Vipdükkan dünyada ve Türkiye’de hızla büyümekte olan özel alışveriş kulübü sisteminin (private shopping) bir parçası olmakla beraber Türkiye’deki iş hacmini sürekli artırmaktadır.

Şüphesiz bunu müşterilerine sunduğu başarılı hizmete borçludur. Favori markaların limitli süredeki Vipdükkan kampanya seçenekleri, özel indirim yüzdeleri ile site ziyaretçilerini buluşturmaktadır.

Birbirine yakışan ürünleri kendinize alarak istediğiniz tarza kolaylıkla bürünmenizi sağlayacak kadar kampanyası olan online mağaza, günümüz modern dünyasında modaya yön veren tekstil markalarıyla çalışmanın avantajlarını müşterilerine taşımaktadır.

Süresi Biten Kuponlar Vipdükkan

 •  

  %70e varan indirimlerle Piena bayan giyim koleksiyonu Vipdükkan'da

 •  

  %90a varan indirimlerle Gaudi marka bot alma fırsatı Vipdükkan indirim kuponunda

 •  

  Adidas indirim kuponu ile %50e varan indirim Vipdükkan

 •  

  Bella Donna marka kış aksesuarları %70e varan indirimlerle

 •  

  Çanta alacaklara Motivi Müjdesi!!!!

 •  

  Foxglove by RedQueen marka elbiselerde %85e varan indirim

 •  

  Horizon Candles Vipdükkan kampanyaları ile burada!

 •  

  Keyf-i Alem indirim teklifleri 9.99 TL'den başlayan fiyatlarla

 •  

  Lacoste saatler için Vipdükkan indirim kuponu

 •  

  Lotto indirim kuponu ile Vipdükkan indirim reyonları